Podnośnik pacjenta

Cena: 149 zł/m-c

Podnośniki t z siedziskiem transportowym, składany. Ten uniwersalny podnośnik przeznaczony jest do transportu, podnoszenia i opuszczania pacjentów. Jego podstawową zaletą jest kompaktowa konstrukcja, umożliwiająca przechowywanie podnośnika po złożeniu oraz przewożenie go samochodem.

Posiadając maksymalnie dużo przestrzeni dla pacjenta podnośnik oferuje naprawdę komfortowe podnoszenie i transfer pacjenta z łóżka, krzesła lub nawet z podłoża.
Podnośniki zostały zaprojektowane, aby zapewnić, że mechanizm składania i rozkładania będzie przeprowadzony bez konieczności użycia żadnych narzędzi. Dodatkowo podnośnik można zdemontować na dwa elementy, w razie potrzeby, i to także bez użycia narzędzi. Daje to maksymalny komfort użytkownika.

Podnośnik, w swojej najwyższej pozycji, maksymalizuje przestrzeń dla pacjenta. Zapewnia to bardzo komfortowe podnoszenie i transfer, ponieważ można pacjenta z łatwością odwrócić podczas operacji. Ułatwia to tym samym umieszczanie pacjenta na łóżku czy wózku. Optymalizacja przestrzeni powoduje, iż zwiększa się poczucie komfortu pacjenta, ponieważ jego kolana nie stykają się z siłownikiem podnośnika.
W ten sposób istnieje bardzo niewielkie ryzyko ewentualnego urazu kolana użytkownika.
W razie konieczności kolumnę i zawiesie można odczepić od bazy jezdnej (narzędzia nie są wymagane).

Wyposażenie standardowe: uniwersalne siedzisko transportowe