Podnośnik pacjenta

Cena: 149 zł/m-c

Podnośniki Birdie Compact z siedziskiem transportowym, składany, niemieckiej firmy Invacare. Ten uniwersalny podnośnik przeznaczony jest do transportu, podnoszenia i opuszczania pacjentów. Jego podstawową zaletą jest kompaktowa konstrukcja, umożliwiająca przechowywanie podnośnika po złożeniu oraz przewożenie go samochodem.

Posiadając maksymalnie dużo przestrzeni dla pacjenta podnośnik Invacare Birdie Compact oferuje naprawdę komfortowe podnoszenie i transfer pacjenta z łóżka, krzesła lub nawet z podłoża.
Podnośniki zostały zaprojektowane, aby zapewnić, że mechanizm składania i rozkładania będzie przeprowadzony bez konieczności użycia żadnych narzędzi. Dodatkowo podnośnik można zdemontować na dwa elementy, w razie potrzeby, i to także bez użycia narzędzi.
Maksymalny komfort użytkownika

Podnośnik, w swojej najwyższej pozycji, maksymalizuje przestrzeń dla pacjenta. Zapewnia to bardzo komfortowe podnoszenie i transfer, ponieważ można pacjenta z łatwością odwrócić podczas operacji. Ułatwia to tym samym umieszczanie pacjenta na łóżku czy wózku. Optymalizacja przestrzeni powoduje, iż zwiększa się poczucie komfortu pacjenta, ponieważ jego kolana nie stykają się z siłownikiem podnośnika.
W ten sposób istnieje bardzo niewielkie ryzyko ewentualnego urazu kolana użytkownika.
W razie konieczności kolumnę i zawiesie można odczepić od bazy jezdnej (narzędzia nie są wymagane).
Certyfikacja TŰV dla maksimum bezpieczeństwa.

Dla całkowitego bezpieczeństwa podnośnik jest wyposażony w system blokad zatrzaskowych, redukując w ten sposób ryzyko wypadku. Podnośniki są oznaczone znakiem CE, zgodnie z dyrektywą wyrobów medycznych 93/42/EEC.

Aby zapewnić, iż podnośniki produkowane są zgodnie z europejską normą EN ISO 10535 (europejski standard dla podnośników), zostały one rygorystycznie przetestowane zarówno przez Invacare, jak i przez German TŰV Institute, akredytowaną zewnętrzną jednostkę.

Wyposażenie standardowe: uniwersalne siedzisko transportowe rozm. M