Sklep medyczny z refundacją NFZ

https://med-studio24.pl/

Potrzebny ci jest wózek lub balkonik, orteza, ciśnieniomierz czy specjalny materac chroniący przed powstawaniem odleżyn? Takie produkty ma do zaoferowania nasz sklep medyczny z refundacją NFZ zlokalizowany w Bytomiu, do którego cię bardzo serdecznie zapraszamy. Możliwość wypożyczenia niezbędnych urządzeń na określony czas to opcja bardziej opłacalna niż nabycie sprzętu, z którego po kilku tygodniach przestaniesz korzystać. Nasz sklep medyczny warto wybrać z uwagi na najlepsze ceny na rynku, dowóz towaru do klienta i realizację wniosków z NFZ.

Niezbędny sprzęt medyczny

W naszym sklepie (stacjonarnym i internetowym) znajdziesz m.in. podstawowe elementy ułatwiające codzienne funkcjonowanie takie jak pieluchomajtki, podkłady, sprzęt toaletowy (krzesła toaletowe, podnośniki wannowe) czy materace przeciwodleżynowe. Dostępne mamy również urządzenia wspierające poruszanie się – balkoniki, wózki czy kule. Oferowane opaski, ortezy oraz gorsety stanowią niezbędne wyposażenie osób, które w ostatnim czasie uległy wypadkowi i muszą ich używać, by powrócić do pełnej sprawności.

Proponujemy również sprzęt, który odznacza się bardziej zaawansowanym działaniem, m.in. koncentratory tlenu, czy ssaki medyczne. Nasza oferta obejmuje także przydatne w każdym domu artykuły antyżylakowe, ciśnieniomierze oraz inhalatory dla osób męczących się z kłopotami z oddychaniem.

Refundacja NFZ oraz PFRON

Refundacja oznacza, że nasz sklep medyczny realizuje wnioski wystawione przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dzięki temu każda ubezpieczona lub niepełnosprawna osoba ma możliwość skorzystania z refundacji przy wypożyczaniu proponowanego przez nas sprzętu. NFZ oraz PFRON dopłacają do wymienionych środków zgodnie z określonymi z góry w przepisach prawnych zasadami.

Wahasz się, który z modeli danego sprzętu z naszego sklepu wybrać? Z chęcią pomożemy ci dobrać urządzenie (także refundowane przez NFZ) najlepiej odpowiadające tymczasowym potrzebom twoim lub bliskiej osoby wymagającej leczenia lub rehabilitacji.