Wózki inwalidzkie

Cena: 80zł/m-c wózek aluminiowy, 60zł/m-c wózek stalowy

Niezależnie, czy jest to rozwiązanie dla osoby po długim leczeniu bądź ciężkiej operacji, czy dla kogoś z niepełnosprawnością – wózki inwalidzkie to produkty dla tych, którzy mają problemy z samodzielnym poruszaniem się, dla osób z dysfunkcjami i ograniczeniami ruchowymi oraz tych po amputacjach.

Wózki inwalidzkie

Wypożyczalnia z Bytomia proponuje modele napędzane siłą mięśni rąk użytkownika lub poprzez prowadzenie przez osobę towarzyszącą. Mogą być one używane w pomieszczeniach i budynkach, a także na zewnątrz, na różnych podłożach.

Model aluminiowy posiada przy rączkach hamulce dla osoby prowadzącej, poduszkę piankową, pas zabezpieczający użytkownika oraz taśmę zabezpieczającą łydki. Dodatkowo, w jego skład wchodzą:

  • podłokietniki z funkcją uchylania,
  • aluminiowe ciągi,
  • szybkozłączka – funkcja szybkiego demontażu kół,
  • uchylne podnóżki,
  • regulacja środka ciężkości na przednich kołach,
  • kółka anty-wywrotne regulowane,
  • rama wzmocniona podwójnym krzyżakiem.

Maksymalne obciążenie tego wariantu to 100 kg.

Wypożyczenie modelu stalowego

Wózek inwalidzki stalowy posiada przy rączkach hamulce dla osoby prowadzącej, pas zabezpieczający użytkownika oraz taśmę zabezpieczającą łydki. W jego skład wchodzą również krótkie podłokietniki z funkcją uchylania, a także plastikowe ciągi oraz uchylne podnóżki.

Maksymalne obciążenie wynosi 115 kg.

Wypożyczalnia z Bytomia

Nasze artykuły do wypożyczenia to idealne rozwiązania dla każdego potrzebującego, kogo nie stać na wózek inwalidzki. Może to również być rozwiązanie czasowe dla tych, którzy mają problemy z poruszaniem się po trudnych operacjach czy długiej chorobie. Osoby starsze, które nie chorują, ale szybko się męczą też mogą skorzystać z naszych produktów! Jesteśmy pewni, że ten środek transportu przyda się niejednokrotnie w domu, w którym przebywają osoby w podeszłym wieku.

Wózki inwalidzkie na wynajem

Mimo, że te produkty są i mogą być objęte refundacją ze strony Narodowego Funduszu Zdrowia, są sytuacje, w których ktoś, kto ich potrzebuje, może nie dostać odpowiednich świadczeń, w związku z czym nie stać go na ten niezbędny do życia pojazd. Inną sytuacją jest konieczność zdobycia tego środka transportu „na już” – są to nagłe wypadki czy choroby. Warto wówczas skorzystać z wypożyczalni, takiej jak MedStudio z Bytomia!